Yhdistyksemme hallitus

Sivua on päivitetty viimeksi 14.10.2017

Teija Punkki, puheenjohtaja, SKO-vastaava
Puhelin työhön: 050 415 3483
Sähköposti: teija.punkki@hyria.fi



Varahenkilöt

Juha-Matti Jussila
Puhelin työhön: 040 330 4620
Sähköposti: juha-matti.jussila@hyria.fi
Marja-Leena Eronen-Santakallio
Puhelin työhön: 040 739 8848
Sähköposti:
marja-leena.eronen-santakallio@hyria.fi

Eeva Järvelä, hallitusjäsen, koulutussihteeri
Puhelin työhön: 050 568 5674
Sähköposti: eeva.järvela@hyria.fi

Sari Lähevirta-Tilli
Puhelin työhön: 050 571 5488
Sähköposti: sari.lahevirta-tilli@hyria.fi

Panu Pesonen, taloudenhoitaja, tiedottaja,
AKOL-vastaava
Puhelin työhön: 050 526 6041
Sähköposti: panu.pesonen@hyria.fi

Hannu Juntunen
Puhelin työhön: 050 557 4423
Sähköposti: hannu.juntunen@hyria.fi

Taina Kaasalainen, sihteeri, jäsenasioiden hoitaja
Puhelin työhön: 050 387 3947
Sähköposti: taina.kaasalainen@hyria.fi
Janna Seppälä
Puhelin työhön: 040 668 2658
Sähköposti: janna.seppala@hyria.fi

Lilja Holster, varapuheenjohtaja, AO-vastaava
Puhelin työhön: 050 415 3679
Sähköposti: lilja.holster@hyria.fi

Päivi Törmä, liikuntavastaava
Puhelin työhön: 040 330 5266
Sähköposti: paivi.torma@hyria.fi

Timo Sillanpää, järjestövalmiuspäällikkö
Puhelin työhön: 040 330 5272
Sähköposti: timo.sillanpaa@hyria.fi

Joni Leimu
Puhelin työhön: 050 326 2716
Sähköposti: joni.leimu@hyria.fi

Timo Nieminen, järjestövalmiuspäällikön
varahenkilö
Puhelin työhön: 040 186 2936
Sähköposti: timo.nieminen@hyria.fi
Tuula Raudaskoski
Puhelin työhön: 040 631 1801
Sähköposti: tuula.raudaskoski@hyria.fi

Sirpa Vainio, STO-vastaava
Puhelin työhön: 050 415 3494
Sähköposti: sirpa.vainio@hyria.fi

Marjatta Tuikkanen, LUOVA-vastaava
Puhelin työhön: 050 415 3669
Sähköposti: marjatta.tuikkanen@hyria.fi













OAJ Hyrian juliste, jossa on kuvat hallituksemme jäsenistä avautuu tästä.

Muita tärkeitä yhteystietoja

Hyrian opettajien/kouluttajien OAJ:n pääluottamusmies (13.10.2017 - 31.7.2019)
Kari Hämäläinen, 050 360 9262, kari.hamalainen@hyria.fi

Varapääluottamusmies
Taina Kaasalainen, 050 387 3947, taina.kaasalainen@hyria.fi

Varaluottamusmies
Eeva Järvelä, 050 568 5674, eeva.jarvela@hyria.fi

Hyrian opettajien työsuojeluvaltuutettu
Leena Piha, 040 634 9775, leena.piha@hyria.fi

OAJ Hyrian toimisto

OAJ Hyrialla/pääluottamusmiehellämme on toimisto Sakonkatu 1:ssä Riihimäellä.
Toimisto sijaitsee C-rakennuksessa sen liikuntahallin puoleisessa päässä.
Ulko-ovessa lukee OAJ Hyria. Rappuset ylös ja oikealle.

Pääluottamusmiehemme viettää työaikaansa toimistolla viikoittain muutamana päivänä.
Tapaamisen toimistolla voi sopia hänen kanssaan esim. puhelimitse.

Toimipistekohtaiset yhteysopettajat

Yhteysopettajan opas 2014.pdf

Sakonkadun toimipiste (AO): Lilja Holster
Sakonkatu (SKO):
Karankadun toimipiste (AO): Virpi Paananen
Kauppalankatu (SKO): Marja-Leena Eronen-Santakallio
Kauppalankatu (STO): Sirpa Vainio
Uumo (LUOVA): Marjatta Tuikkanen
Aikuiskouluttajat (AKOL): Panu Pesonen