Yhdistyksemme hallitus

Sivua on päivitetty viimeksi 4.9.2019

Teija Punkki, puheenjohtaja, SKO-vastaava
Puhelin työhön: 050 415 3483
Sähköposti: teija.punkki@hyria.fi



Varahenkilöt

Juha-Matti Jussila
Puhelin työhön: 040 330 4620
Sähköposti: juha-matti.jussila@hyria.fi
Marja-Leena Eronen-Santakallio
Puhelin työhön: 040 739 8848
Sähköposti:
marja-leena.eronen-santakallio@hyria.fi

Eeva Järvelä, hallitusjäsen, koulutussihteeri
Puhelin työhön: 050 568 5674
Sähköposti: eeva.järvela@hyria.fi

Sari Lähevirta-Tilli
Puhelin työhön: 050 571 5488
Sähköposti: sari.lahevirta-tilli@hyria.fi

Panu Pesonen, taloudenhoitaja, tiedottaja,
AKOL-vastaava
Puhelin työhön: 050 526 6041
Sähköposti: panu.pesonen@hyria.fi

Janna Seppälä
Puhelin työhön: 040 668 2658
Sähköposti: janna.seppala@hyria.fi

Taina Kaasalainen, sihteeri, jäsenasioiden hoitaja
Puhelin työhön: 050 387 3947
Sähköposti: taina.kaasalainen@hyria.fi
Katja Lehtonen
Puhelin työhön: 050 387 3932
Sähköposti: katja.lehtonen@hyria.fi

Lilja Holster, varapuheenjohtaja, AO-vastaava
Puhelin työhön: 050 415 3679
Sähköposti: lilja.holster@hyria.fi

Päivi Törmä, liikuntavastaava
Puhelin työhön: 040 330 5266
Sähköposti: paivi.torma@hyria.fi

Timo Sillanpää, järjestövalmiuspäällikkö
Puhelin työhön: 040 330 5272
Sähköposti: timo.sillanpaa@hyria.fi

Sirpa Vainio, STO-vastaava
Puhelin työhön: 050 415 3494
Sähköposti: sirpa.vainio@hyria.fi
Elina Hämäläinen
Puhelin työhön: 050 415 3682
Sähköposti: elina.hamalainen@hyria.fi

Pirkko Koskela
Puhelin työhön: 050 415 3683
Sähköposti: pirkko.koskela@hyria.fi

Joni Leimu
Puhelin työhön: 050 326 2716
Sähköposti: joni.leimu@hyria.fi

Leena Salonen
Puhelin työhön: 050 415 3485
Sähköposti: leena.salonen@hyria.fi













OAJ Hyrian juliste vuodelta 2016, jossa on kuvat hallituksemme jäsenistä avautuu tästä.

Muita tärkeitä yhteystietoja

Hyrian opettajien/kouluttajien OAJ:n pääluottamusmies
Kari Hämäläinen, 050 360 9262, kari.hamalainen@hyria.fi

Varapääluottamusmies
Taina Kaasalainen, 050 387 3947, taina.kaasalainen@hyria.fi

Hyrian opettajien työsuojeluvaltuutettu
Tomi Pessi, 040 513 2646, tomi.pessi@hyria.fi

OAJ Hyrian toimisto

OAJ Hyrialla/pääluottamusmiehellämme on toimisto Sakonkadulla Rikastamossa.

Pääluottamusmiehemme viettää työaikaansa toimistolla viikoittain muutamana päivänä.
Tapaamisen toimistolla voi sopia hänen kanssaan esim. puhelimitse.

Toimipistekohtaiset yhteysopettajat

Yhteysopettajan opas 2014.pdf

Sakonkadun toimipiste (AO): Marja-Leena Eronen-Santakallio
Sakonkatu (SKO):
Karankadun toimipiste (AO):
Kauppalankatu (SKO):
Kauppalankatu (STO): Sirpa Vainio
Uumo (LUOVA): Marjatta Tuikkanen
Aikuiskouluttajat (AKOL): Panu Pesonen