Yhdistyksemme hallitus

Sivua on päivitetty viimeksi 24.1.2021

Teija Punkki, puheenjohtaja, SKO-vastaava
Puhelin työhön: 050 415 3483
Sähköposti: teija.punkki@hyria.fi



Varahenkilöt

Jori Pölkki, hallitusjäsen
Puhelin työhön: 040 672 7233
Sähköposti: jori.polkki@hyria.fi

Eija Silvennoinen, hallitusjäsen
Puhelin työhön: 040 673 4908
Sähköposti: eija.silvennoinen@hyria.fi

Sari Lähevirta-Tilli
Puhelin työhön: 050 571 5488
Sähköposti: sari.lahevirta-tilli@hyria.fi

Panu Pesonen, taloudenhoitaja, AKOL-vastaava
Puhelin työhön: 050 526 6041
Sähköposti: panu.pesonen@hyria.fi

Tomi Pessi
Puhelin työhön: 040 513 2646
Sähköposti: tomi.pessi@hyria.fi

Taina Kaasalainen, sihteeri, jäsenasioiden hoitaja
Puhelin työhön: 050 387 3947
Sähköposti: taina.kaasalainen@hyria.fi
Katja Lehtonen
Puhelin työhön: 050 387 3932
Sähköposti: katja.lehtonen@hyria.fi

Lilja Holster , hallitusjäsen, AO-vastaava
Puhelin työhön: 050 415 3679
Sähköposti: lilja.holster@hyria.fi

Päivi Törmä, liikuntavastaava
Puhelin työhön: 040 330 5266
Sähköposti: paivi.torma@hyria.fi

Timo Sillanpää, järjestövalmiuspäällikkö
Puhelin työhön: 040 330 5272
Sähköposti: timo.sillanpaa@hyria.fi

Timo Heikkilä
Puhelin työhön: 040 330 5238
Sähköposti: timo.heikkila@hyria.fi
Elina Hämäläinen, varapuheenjohtaja
Puhelin työhön: 050 415 3682
Sähköposti: elina.hamalainen@hyria.fi
Minna Vainionpää
Puhelin työhön: 050 572 7154
Sähköposti: minna.vainionpaa@hyria.fi
Joni Leimu, hallitusjäsen
Puhelin työhön: 050 326 2716
Sähköposti: joni.leimu@hyria.fi

Leena Salonen
Puhelin työhön: 050 415 3485
Sähköposti: leena.salonen@hyria.fi











Muita tärkeitä yhteystietoja

Hyrian opettajien/kouluttajien OAJ:n pääluottamusmies
Kari Hämäläinen, 050 360 9262, kari.hamalainen@hyria.fi

Varapääluottamusmies
Taina Kaasalainen, 050 387 3947, taina.kaasalainen@hyria.fi

Hyrian opettajien työsuojeluvaltuutettu
Hannu Juntunen, 050 557 4423, hannu.juntunen@hyria.fi

OAJ Hyrian toimisto

OAJ Hyrialla/pääluottamusmiehellämme on toimisto Sakonkadulla Rikastamossa.

Pääluottamusmiehemme viettää työaikaansa toimistolla viikoittain muutamana päivänä.
Tapaamisen toimistolla voi sopia hänen kanssaan esim. puhelimitse.

Toimipistekohtaiset yhteysopettajat

Yhteysopettajan opas 2014.pdf

Sakonkadun toimipiste (AO): Timo Sillanpää
Sakonkatu (SKO):
Karankadun toimipiste (AO): Eeva Järvelä
Kauppalankatu (SKO):
Kauppalankatu (STO):
Uumo (LUOVA): Marjatta Tuikkanen
Aikuiskouluttajat (AKOL): Panu Pesonen